Jaunumi

Pašvaldību atklātības indekss 2023

Pašvaldību atklātības indekss 2023

Pēc atkārtota izvērtējuma veikšanas biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) publicē jaunāko pašvaldību mājaslapu atklātības izvērtējumu “Pašvaldību atklātības indekss 2023”. Izvērtējums tiek publicēts jau trešo gadu pēc kārtas, ļaujot sekot līdzi tam, vai pašvaldības veicina savu atklātību konkrētās jomās un kādas ir vadošās tendences, labās un sliktās prakses piemēri.

Pašvaldību atklātības indekss 2022

Pašvaldību atklātības indekss 2022

“Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) ir veikusi atkārtotu izvērtējumu par atklātības līmeni Latvijas pašvaldību mājaslapās gadu pēc administratīvi teritoriālās reformas. Izvērtējums ir daļa no Delnas darba pašvaldību atklātības un atbildības veicināšanā un 2021. gadā veiktā pilotpētījuma “Pašvaldību atklātības indekss” turpinājums.

Publicējam Pašvaldību atklātības indeksu

Publicējam Pašvaldību atklātības indeksu

“Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) un Transparency International Norvēģijas nodaļa ir veikusi pilotpētījumu “Pašvaldību atklātības indekss” (turpmāk – PAI), kura mērķis ir novērtēt 41 Latvijas pašvaldības un 10 Norvēģijas pašvaldību atklātības līmeni,...

VIDEO: Pašvaldību atklātības indeksa prezentācija

VIDEO: Pašvaldību atklātības indeksa prezentācija

Aicinām 2021. gada 30. novembrī plkst. 15.00–16.30 piedalīties “Sabiedrības par atklātību – Delna” organizētajā tiešsaistes pasākumā “Pašvaldību atklātības indeksa prezentācija”, kurā iepazīstināsim ar Transparency International (TI) Norvēģijas nodaļas un “Sabiedrības par atklātību – Delna” (Delna, TI Latvijas nodaļa) Pašvaldību atklātības indeksa rezultātiem.